O JAKOU PŘÍLEŽITOST SE JEDNÁ?

Baví tě cestovat, jsi pozitivní a líbilo by se ti mluvit o cestování? Lehce si přivydělat a nebo se do toho pustit naplno, vydělat si a zajistit si pasivní příjem? Tak pak čti dál.

Základem vstupu na náš portál je dobití si kreditu, v nabídce jsou tři typy cestovních balíčků, který si během 1-5ti let vyčerpáváme. Nic neriskujeme, pouze si přednabijeme kredit. A pokud chceme cestovat tak, abychom už nikdy za žádnou cestu neplatili z peněženky, uděláme portálu reklamu a doporučíme ho svým kamarádům. A za to jsme odměněni. Na dovolenou přeci jezdí každý.
Díky proviznímu systému a zazračné travel card je cestování i do exotiky dostupné opravdu pro každého. 90% provizí nám jde na platební kartu a 10% provizí nám jde na cestovní kartu neboli travel card a díky ní si platíme letenky, transfery, pujčovné aut a nebo si objednáme vstupenku na lokální program a tím již za své dovolené na cesty z našich rozpočtů neplatíme.

 

Dovedete si představit mít na své travel kartě i vy takový obnos?
Mít dovolenou několikrát ročně a už za ni neplatit z vaší peněženky?

CHCI mít svoji TRAVEL CARD

Vysoutěžte si cestu do Mexika na Májskou riviéru. Podmínky pro začínající jsou jednoduché, bližší informace v kontaktech.